EMILIANA FIORITA 39242 (39242)

İndirim Oranı : %67 İndirim
Fiyat : ₺181,72(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 9

Duvar kağıtları, son moda duvar kağıdı modelleri için İtalyan malı EMILIANA PARATI FIORITA duvar kağıdı koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.


*Rulo boyutları:1 rulo 0.70 cm eninde X 10.05 m boyundadır. 1 rulo ile 7 metrekare (m2) alan kaplayabilirsiniz.
*Kolay sökülebilir.
*İyi ışık direnci ve silinebilir
*İtalyan malıdır.

Kaç rulo duvar kağıdına ihtiyacım var?
  • Her bir duvar için, duvarların ayrı ayrı yükseklik ve genişliğinin ölçüsünü alıp çıkan rakamları birbiriyle çarparsanız , o duvarın alanını bulabilirsiniz.
  • Önemli olan kaç adet duvarınızın olduğudur. Her duvarın ayrı ayrı yükseklik ve genişliğinin ölçüsünü almanız gerekmektedir. Duvarların ölçüsünü m² olarak bulduktan sonra, ihtiyacınız olan ruloyu hesaplayabilirsiniz.
  • Bu sayfadaki ürünlerin 1 rulosu 7 m² alan kaplamaktadır. Duvarın ölçüsünü aldıktan sonra bulduğunuz alanı 7 m²’ye bölerseniz kaç ruloya ihtiyacınız olduğuna ulaşabilirsiniz.
FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu her zaman aranılan duvar kağıdı fiyatları, duvar kağıdı modelleri için tercih edilen renkleri ve stilleri bünyesinde barındırmaktadır.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu birbirinden farklı renklerde tonlarda çizgili duvar kağitlari , son moda duvar kağıdı modelleri içermektedir .

Birbirinden güzel kalitede antre ve koridor duvar kağıdı , duvar kağıdı satın al için FIORITA duvar kağıdı koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

En iyi kalitede üretilen FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu duvar kağıdı satın al, duvar kağıdı markaları, duvar kağıdı modelleri, modelleride içermektedir.

Sizde aradığınız stil duvar kağıdı modeller, duvar kağıt modelleri ,duvar kağıdı çeşitleri ve duvar kağıdını FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu bulabilirsiniz.

Binlerce çeşit en şık antre ve koridor duvar kağıdı ve duvar kağıdı satın al için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Mükemmel tarz stillerde olışturulan duvar duvar kağıtları yatak odası duvar kağıdı,duvar kağıdı modelleri için FIORITA serisi duvar kağıdını tercih ederek eviniz duvarlarına mükemmel canlılık getirebilirsiniz.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu en güzel stil renklerle oluşturulan mutfak için duvar kağıdı, banyo duvar kağıdı,duvar kağıdı metresi ne kadar içermektedir.

En şık mükemmel desenlere sahip antre ve koridor duvar kağıdı ve duvar kağıdı satın al için FIORITA duvar kağıdı koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

En çok eviniz için aradığınız duvar kağıdı desenleri, duvar kağıtları desenleri, duvar kağıdı fiyatları ne kadar, dekorasyonu için FIORITA duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Her zaman aranılan tercih edilen duvar kağıdı modelleri 2021, modern salon duvar kağıtları, mutfak duvar kağıtları, FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu mükemmel renk tonlarıyla tercih edilmektedir.

Birbirinden farklı mükemmel desenlere sahip antre ve koridor duvar kağıdı  ve duvar kağıdı satın al için FIORITA duvar kağıdı serimizi inceleyebilirsiniz.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu birbirinden canlı renk tonlarıyla , tasarımlarla oluşturulmuş, odalarınıza ahenk uyum getirecek bir duvar kağıdıdır.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu ile ucuz duvar kağıdı modelleri ve fiyatları ,çiçekli duvar kağıdı,banyo için duvar kağıdı yılının en stil tasarımını eviniz duvarlarına uygulayabilirsiniz.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu düz çizgiler, desenler, geometreik şekiller tasarım öğeleri barındırır. Salon duvar kağıdı örnekleri için FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu tercih edebilirsiniz. Salon duvar kağıdı dekorasyonu ve önerileri için en güzel stillerle tasarımlarla oluşturulan FIORITA duvar kağıdı serisi seçiminiz olmalıdır.

En kaliteli mükemmel desenlere sahip antre ve koridor duvar kağıdı ve duvar kağıdı satın al için FIORITA duvar kağıdı serisi evinize mükemmel bir renk getiriyor.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu İtalyan malı duvar kağıtları ile salon tv arkası duvar kağıdı ürünlerini bulabilirsiniz. Salon tv ünitesi arkası duvar kağıdı modelleri seçiminde FIORITA duvar kağıdı koleksiyonunu inceyebilirsiniz. Bu serideki duvar kağıtları en mükemmel salon duvar kağıdı modelleri, oturma odası duvar kağıdı fiyatları, duvar kağıdı modelleri içermektedir. Sizde eviniz için kullanmak istediğiniz genç odası duvar kağıdı modellerini bu ürünümüzde bulabilirsiniz. FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu mükemmel renklerle uyum sağlayan genç odası duvar kağıdı modellerini, genç odası duvar kağıdı seçimini 3d genç odası duvar kağıtlarını içeriyor.

Binlerce çeşit en güzel renklere sahip en kaliteli antre ve koridor duvar kağıdı ve duvar kağıdı satın al  için FIORITA duvar kağıdı serimizi seçebilirsiniz

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu üstün İtalyan kalitesini tasarımlarında göstermektedir.Bu serideki duvar kağıdını mutfak duvar kağıdı fiyatları , mutfak duvar kağıdı modelleri için incelemenizi tavsiye ediyoruz. FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu her zaman mükemmel desenlerde tonlarda üretilmiştir. En güzel oturma odası duvar kağıdı modelleri, oturma odası duvar kağıtları dekorasyon, oturma odası duvar kağıtları fiyatları, oturma odası tv arkası duvar kağıdı bu seride yer almaktadır.

En çok begenilen aranan oturma odası duvar kağıdı 2021,oturma odası 3d duvar kağıdı stilleri FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu serisinde yer almaktadır. Sizde arzu ettiğiniz aradığınız en güzel sade mutfak kağıdı için silinebilen mutfak kağıdı için FIORITA duvar kağıdı serimizi inceyebilirsiniz. Eviniz için aradığınız mükemmel tarzda genç odası duvar kağıdı modelleri ve fiyatları, genç yatak odası duvar kağıtları için bu İtalyan kalitesi FIORITA duvar kağıdı koleksiyonunu inceyebilirsiniz.

Birbirinden güzel renklere desenlere sahip antre ve koridor duvar kağıdı ve duvar kağıdı satın al için FIORITA duvar kağıdı serimizi seçiminiz olabilir

En popüler aranılan duvar kağıtları olarak yer alan ucuz yatak odası duvar kağıtları, yatak odasi uc boyutlu duvar kagidi , üç boyutlu yatak odası duvar kağıdı , yatak odası duvar kağıtları , yatak odasına duvar kağıdı modelleri için bu mükemmel İtalyan kalitesi duvar kağıdını tercih ederek farklı konsepler uygulayabilirsiniz. FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu mükemmel desenlerde ,renklerde , tonlarda salon duvar kağıdı amacıyla oluşturulmuştur. Birbirinden farklı renk tonlarında, çizgilerde ve desenlerde oluşturulan İtalyan MALI FIORITA duvar kağıdı koleksiyonunu seçerek salon duvar kağıdı örnekleri, kalıcı ferahlık getirebilirsiniz.

Sizde bu mükemmel İtalyan kalitesi yatak odası duvar kağıdı modelleri 2021, yatak odası duvar kağıdı örnekleri , yatak odası duvar kağıdı modelleri ve fiyatları , yatak odası duvar kağıdı nasıl olmalı , seçerek eviniz duvarlarında mükemmel tonda renklerle canlılık ve ferahlık saglayabilirsiniz. Farklı desenler tonlar ve ferahlıgı saglayan çizgilerle oluşturulab duvar kağıdı modelleri ve fiyatları,duvar kağıdı nasıl olmalı, duvar kağıdı uygulama örnekleri, en iyi duvar kağıdıdır.

FIORITA duvar kağıdı koleksiyonu İtalyan kalitesiyle evinizdeki genç odası duvar kağıdına, genç odası duvar kağıdı modellerine, muhteşem zarafet ihtişam getirmektedir. En güzel duvar kağıtları, duvar kağıdı metresi ne kadar, için FIORITA duvar kağıdı koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Duvar kağıt desenleri ve duvar kağıtları modelleri için FIORITA duvar kağıdı koleksiyonumuzu tercih edebilirsiniz.

Desen
Çizgili Düz
Ülke
İtalyan
Ebat
0,70 m x 10.05 m (7 m2)
Renk
Pembe
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.